Gelişmiş güvenlik sertifikalı sanal sunucu ile günde 3 kez otomatik yedekleme yaparak bilgilerinizi her zaman güvende tutabilir, internet erişimi sağlayabildiğiniz tüm alanlarda sisteme ulaşabilirsiniz.

Hastanın tüm bilgilerini, randevularını, muayenelerini, ödemelerini ve kalan borcunu tek ekranda görebilir, hastayla ilgili özel notlar alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz hastaya özel indirim tanımlayabilirsiniz.

Kolay kullanımı sayesinde personelleriniz öğrenme zorluğu çekmeden sistemi kullanabilir. Üstelik sistem içerisinde her sayfada o modülün nasıl kullanılacağını gösteren eğitim sistemi de mevcut.

Sistemde Yönetici, Doktor ve Asistan olmak üzere üç farklı personel rütbesi vardır. Böylece her personele farklı yetkiler tanımlanmıştır. Örneğin doktorlar hastanın telefon ve adres bilgilerini göremezler, sistemdeki raporları sadece yöneticiler inceleyebilir, tedavi fiyatlarını sadece yönetici belirler gibi bir çok farklı yetkilendirme bulunmaktadır.

 • Muayene ekranımız diş klinklerine özel tasarlanmış ve dişhekimlerinin tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Sistemde diagnoz (ön teşhis işlemi) ve tedavi olmak üzere iki muayene tipi vardır. Siz tedavi edilecek dişleri ve yapılacak muayeneyi seçtiğinizde sistem otomatik olarak ücret hesaplaması yaparak size gösterecektir.

  • Kliniğinizin çalışma saatine göre istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturabilir, çekim randevusu, ameliyat randevusu, kontrol randevusu, internet randevusu gibi çeşitli randevu türlerini renklendirerek tüm randevuları tek bakışta kolay anlaşılır hale getirebilirsiniz.

  • Bu hafta en çok hangi doktor muayene yaptı? Geçen ay kliniğe en çok parayı kim kazandırdı? En çok tercih edilen muayene tipi hangisi? İstediğiniz tarihi seçip istediğiniz raporu bir saniyeden kısa sürede oluşturabilirsiniz, kliniğinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

  • Personel takibi için canlı işlem kayıtları sistemi. Hangi personel saat kaçta oturum açtı? Hastanın randevusunu kim sildi? Geçen hafta alınan 300 TL ödemeyi kim kaydetti? Adım adım hangi personelin hangi işlemleri yaptığı bu ekranda kayıtta. Üstelik bu ekranı yönetici dışında kimse göremez.

  • Size yardımcı olmak için sürekli buradayız. Sistemde yaşadığınız her türlü sorun, istek ve önerileriniz için destek sistemine 7 gün 24 saat yazabilirsiniz. Ayrıca sistemimizi sürekli geliştirerek yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz.

   • Sistemi kullanmak için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmez. Sistem içerisinde neyin nasıl kullanılacağını adım adım anlatan eğitim modülleri mevcuttur. Böylece tüm personelleriniz sistemi kolayca kullanabilir.

   • Randevu ve borç hatırlatmaları hastalarınızın cep telefonuna SMS mesajı olarak iletilir.

   • Sistemdeki tüm özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar personel, hasta, randevu ve muayene işlemi ekleyebilirsiniz. Hiç bir işlem için ek ücret talep etmiyoruz.

124